Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Email: info@hier.nu

Klik hier voor een routebeschrijving via
Google Maps

Telefoon

Algemeen: 030 711 6900
HIER opgewekt: 030 711 6400
SKAO: 030 711 6800

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Wij zijn HIER

 

Gijs Termeer
Directeur
gijs@hier.nu

 

Eva van der Weiden
Directeur 
eva@hier.nu

 

Demi van Laaren 
Officemanager
administratie@hier.nu

Caroline Bloemers 
Sponsoring & events
caroline@hier.nu

Gerlinde Beekhuis
PR & communicatie
gerlinde@hier.nu

Julia Jorna
Communicatie & vormgeving
julia@hier.nu

Katrien Prins
Manager team HIER
katrien@hier.nu

Monique Bollen
Programmamanager | HIER verwarmt
monique@hier.n

Sanne Dietz 
Campagnes | HIER verwarmt 
sanne@hier.nu

Isa Camara Beauchampet 
Projectmedewerker | HIER verwarmt 
isa@hier.nu

Sible Schöne 
Adviseur
sible@hier.nu

Tijmen Klip
Kennis & innovatie | HIER
tijmen@hier.nu 

Anouk Overbeek
Communicatie & events | HIER opgewekt
anouk@hier.nu

Thijs Wentink
Kennis & communicatie | HIER opgewekt
thijs@hier.nu 

Merian Koekkoek
Kennis & innovatie | HIER opgewekt
merian@hier.nu 

Annemiek Lauwerijssen
Manager team SKAO
annemiek.lauwerijssen@skao.nl 

Brian Heikamp
Marketing & relaties | SKAO
brian.heikamp@skao.nl

Maud Vastbinder
Onderzoek & innovatie | SKAO
maud.vastbinder@skao.nl

Fitria Jelyta
Communicatie & events | SKAO
fitria.jelyta@skao.nl

Tijmen de Groot
Beleid & ontwikkeling | SKAO
tijmen.degroot@skao.nl 

Raad van Toezicht 

Bepalende beslissingen worden voorgelegd aan de Raad van Toezicht van HIER, die daarmee eindverantwoordelijk is. De Raad van Toezicht komt vier keer per jaar bij elkaar.

Bekijk de leden van de Raad van Toezicht