Team HIER

Contact

Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Email: info@hier.nu

Klik hier voor een routebeschrijving via
Google Maps

Telefoon

Algemeen: 030 711 6900
HIER opgewekt: 030 711 6400
SKAO: 030 711 6800

Persgerelateerde vragen?

Marjon Kranenbarg
06 820 002 43 | pers@hier.nu 

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Wij zijn HIER


Gijs Termeer
Gijs Termeer
Directeur
gijs@hier.nu


Eva van der Weiden
Eva van der Weiden
Directeur 
eva@hier.nu


Demi van Laaren
Demi van Laaren 
Officemanager
administratie@hier.nu

Caroline Bloemers
Caroline Bloemers 

Sponsoring & events
caroline@hier.nu

 Sible Schöne
Sible Schöne 

Adviseur
sible@hier.nu

Julia Jorna
Julia Jorna

Publiekscommunicatie
julia@hier.nu

Katrien Prins
Katrien Prins

Manager team HIER
katrien@hier.nu

Jan Zuilhof
Jan Zuilhof

Kennis | Bewoners & warmte
jan@hier.nu 

Sanne Dietz
Sanne Dietz 

Campagnes
sanne@hier.nu

Martine van Harten
Martine van Harten

Kennis | Gemeenten & warmte
martine@hier.nu | 06 1853 8534

 Eveline de Kok
Eveline de Kok

Publiekscommunicatie
eveline@hier.nu

Tijmen Klip
Tijmen Klip

Kennis | Innovatie & warmte
tijmen@hier.nu 

Anouk Overbeek
Anouk Overbeek

Communicatie & events 
anouk@hier.nu

Thijs Wentink
Thijs Wentink

Kennis | Opwek
thijs@hier.nu 

Ante Sellis
Ante Sellis

Programmacoördinator Participatiecoalitie & Kennis | Opwek
ante@hier.nu 

Marjolein van Uden

Marjolein van Uden
Publiekscommunicatie 
marjolein@hier.nu 

 Hatty
Hätty de Goede  

Financiële administratie & personeel
hatty@hier.nu

 Maud Vastbinder
Maud Vastbinder

Projectmanager CO2-Prestatieladder Europa| SKAO
maud.vastbinder@skao.nl

Brian Heikamp
Brian Heikamp

Marketing & relaties| SKAO
brian.heikamp@skao.nl

Tijmen de Groot
Tijmen de Groot

Beleid & ontwikkeling| SKAO
tijmen.degroot@skao.nl 

 Ghislaine Duvalois
Ghislaine Duvalois

Programmamanager CO2-Prestatieladder| SKAO
ghislaine.duvalois@skao.nl

 Joleen Zuidema
Joleen Zuidema

Content & Evenementen| SKAO
joleen.zuidema@skao.nl

 George Thurley
George Thurley
Beleidsmedewerker CO2-Prestatieladder Europa| SKAO
george.thurley@skao.nl

 Christiaan van der Spijk
Christiaan van der Spijk
Junior Quality Assurance Officer| SKAO
christiaan.vanderspijk@skao.nl

Raad van Toezicht 

Bepalende beslissingen worden voorgelegd aan de Raad van Toezicht van HIER, die daarmee eindverantwoordelijk is. De Raad van Toezicht komt vier keer per jaar bij elkaar.

Bekijk de leden van de Raad van Toezicht