Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Email: info@hier.nu

Klik hier voor een routebeschrijving via
Google Maps

Telefoon

Algemeen: 030 711 6900
HIER opgewekt: 030 711 6400
SKAO: 030 711 6800

Pers gerelateerde vragen

Gerlinde Beekhuis: 06 21855485 

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Wij zijn HIER


Gijs
Gijs Termeer
Directeur
gijs@hier.nu


Eva
Eva van der Weiden
Directeur 
eva@hier.nu


Demies
Demi van Laaren 
Officemanager
administratie@hier.nu

Caroline
Caroline Bloemers 

Sponsoring & events
caroline@hier.nu

Gerlinde
Gerlinde Beekhuis

PR & communicatie
gerlinde@hier.nu

Julia
Julia Jorna

Communicatie & vormgeving
julia@hier.nu

Katrien
Katrien Prins

Manager team HIER
katrien@hier.nu

Monique
Monique Bollen

Programmamanager | HIER verwarmt
monique@hier.n

Sanne
Sanne Dietz 

Campagnes | HIER verwarmt 
sanne@hier.nu

Hatty
Hätty de Goede  

Financiële administratie & personeel
hatty@hier.nu

Sible
Sible Schöne 

Adviseur
sible@hier.nu

Tijmen
Tijmen Klip

Kennis & innovatie | HIER
tijmen@hier.nu 

Anouk
Anouk Overbeek

Communicatie & events | HIER opgewekt
anouk@hier.nu

Thijs
Thijs Wentink

Kennis & communicatie | HIER opgewekt
thijs@hier.nu 

Merian
Merian Koekkoek

Kennis & innovatie | HIER opgewekt
merian@hier.nu 

Annemiek
Annemiek Lauwerijssen

Manager team SKAO
annemiek.lauwerijssen@skao.nl 

Brian
Brian Heikamp

Marketing & relaties | SKAO
brian.heikamp@skao.nl

Maud
Maud Vastbinder

Onderzoek & innovatie | SKAO
maud.vastbinder@skao.nl

Fitria
Fitria Jelyta

Communicatie & events | SKAO
fitria.jelyta@skao.nl

Tijmen
Tijmen de Groot

Beleid & ontwikkeling | SKAO
tijmen.degroot@skao.nl 

Jan Zuilhof
Jan Zuilhof

Kennismanager Bewoners & Warmte
jan@hier.nu

Raad van Toezicht 

Bepalende beslissingen worden voorgelegd aan de Raad van Toezicht van HIER, die daarmee eindverantwoordelijk is. De Raad van Toezicht komt vier keer per jaar bij elkaar.

Bekijk de leden van de Raad van Toezicht