HIER werkt thuis

Om te helpen met het tegengaan van de verspreiding van het coronavirus, werkt HIER thuis. Dat betekent dat wij niet bereikbaar zijn via de vaste telefoonnummers. Wil je ons bereiken, stuur dan een mail naar info@hier.nu of direct naar één van onderstaande collega's en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Email: info@hier.nu

Klik hier voor een routebeschrijving via
Google Maps

Telefoon

Algemeen: 030 711 6900
HIER opgewekt: 030 711 6400
SKAO: 030 711 6800

Pers gerelateerde vragen

Gerlinde Beekhuis: 06 2185 5485 

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Wij zijn HIER


Gijs
Gijs Termeer
Directeur
gijs@hier.nu


Eva
Eva van der Weiden
Directeur 
eva@hier.nu


Demies
Demi van Laaren 
Officemanager
administratie@hier.nu

Caroline
Caroline Bloemers 

Sponsoring & events
caroline@hier.nu

Gerlinde
Gerlinde Beekhuis

PR & communicatie
gerlinde@hier.nu

Julia
Julia Jorna

Communicatiemanager
julia@hier.nu

Katrien
Katrien Prins

Manager team HIER
katrien@hier.nu

Jan Zuilhof
Jan Zuilhof

Kennismanager | Bewoners & Warmte
jan@hier.nu 

Sanne
Sanne Dietz 

Campagnes | HIER verwarmt 
sanne@hier.nu

Martine
Martine van Harten

Kennismanager | Gemeenten & warmte
martine@hier.nu | 06 1853 8534

Sible
Sible Schöne 

Adviseur
sible@hier.nu

Tijmen
Tijmen Klip

Kennis & innovatie | HIER
tijmen@hier.nu 

Anouk
Anouk Overbeek

Communicatie & events | HIER opgewekt
anouk@hier.nu

Thijs
Thijs Wentink

Kennis & communicatie | HIER opgewekt
thijs@hier.nu 

Merian
Merian Koekkoek

Kennis & innovatie | HIER opgewekt
merian@hier.nu 

Nanette

Nanette van Mourik
Campagnemanager | SlimmeBuur
nanette@hier.nu

 Hatty
Hätty de Goede  

Financiële administratie & personeel
hatty@hier.nu

 Annemiek
Annemiek Lauwerijssen

Manager team SKAO
annemiek.lauwerijssen@skao.nl 

 Maud
Maud Vastbinder

Onderzoek & innovatie | SKAO
maud.vastbinder@skao.nl

Tijmen
Tijmen de Groot

Beleid & ontwikkeling | SKAO
tijmen.degroot@skao.nl 

Brian
Brian Heikamp

Marketing & relaties | SKAO
brian.heikamp@skao.nl

 Joleen
Joleen Zuidema

Content & Evenementen| SKAO
joleen.zuidema@skao.nl

 Monique
Monique Bollen

Beleid & innovatie| SKAO
monique.bollen@skao.nl

Raad van Toezicht 

Bepalende beslissingen worden voorgelegd aan de Raad van Toezicht van HIER, die daarmee eindverantwoordelijk is. De Raad van Toezicht komt vier keer per jaar bij elkaar.

Bekijk de leden van de Raad van Toezicht