Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Telefoon: 030 711 6900
Email: info@hier.nu

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Route

Klik hier voor een routebeschrijving via Google Maps

Medewerkers

Gijs Termeer
Directeur
gijs@hier.nu

 

Eva van der Weiden
Directeur 
eva@hier.nu

Sible Schöne 
Adviseur 
sible@hier.nu

Susanne van Suylekom
Programmamanager HIER verwarmt
susanne@hier.nu 

Monique Bollen
Programmamanager HIER verwarmt
monique@hier.nu

Sanne Dietz 
Projectmanager HIER verwarmt bewonersspel
sanne@hier.nu

Isa Camara Beauchampet 
Projectmedewerker HIER verwarmt 
isa@hier.nu

Julia Jorna
(Online) Communicatie, Vormgeving & Events
julia@hier.nu

Gerlinde Beekhuis
PR & Online 
gerlinde@hier.nu

Team HIER opgewekt

Telefoon: 030 711 6400

Katrien Prins
Kennis, Communicatie & Coördinatie
katrien@hier.nu

Merian Koekkoek
Kennis & Innovatie
merian@hier.nu 

Anouk Overbeek
Communicatie & Evenementen
anouk@hier.nu

Thijs Wentink
Kennis & Communicatie 
thijs@hier.nu 

Team SKAO / CO₂-Prestatieladder

Telefoon: 030 711 6800

Annemiek Lauwerijssen
Teamleider
annemiek.lauwerijssen@skao.nl 

Maud Vastbinder
Senior Beleidsmedewerker 
maud.vastbinder@skao.nl

Brian Heikamp
Projectmanager Communicatie
brian.heikamp@skao.nl

Fitria Jelyta
Projectmanager Communicatie
fitria.jelyta@skao.nl