Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Email: info@hier.nu

Klik hier voor een routebeschrijving via
Google Maps

Telefoon

Algemeen: 030 711 6900
HIER opgewekt: 030 711 6400
SKAO: 030 711 6800

Persgerelateerde vragen?

Algemeen: 030 711 6900
Marjon Kranenbarg: 06 82 000 243
pers@hier.nu 

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Wij zijn HIER


Gijs
Gijs Termeer
Directeur
gijs@hier.nu


Eva
Eva van der Weiden
Directeur 
eva@hier.nu


Demies
Demi van Laaren 
Officemanager
administratie@hier.nu

Caroline
Caroline Bloemers 

Sponsoring & events
caroline@hier.nu

 Sible
Sible Schöne 

Adviseur
sible@hier.nu

Julia
Julia Jorna

Publiekscommunicatie
julia@hier.nu

Katrien
Katrien Prins

Manager team HIER
katrien@hier.nu

Jan Zuilhof
Jan Zuilhof

Kennis | Bewoners & warmte
jan@hier.nu 

Sanne
Sanne Dietz 

Campagnes
sanne@hier.nu

Martine
Martine van Harten

Kennis | Gemeenten & warmte
martine@hier.nu | 06 1853 8534

 Eveline
Eveline de Kok

Publiekscommunicatie
eveline@hier.nu

Tijmen
Tijmen Klip

Kennis | Innovatie & warmte
tijmen@hier.nu 

Anouk
Anouk Overbeek

Communicatie & events 
anouk@hier.nu

Thijs
Thijs Wentink

Kennis | Opwek
thijs@hier.nu 

Ante
Ante Sellis

Programmacoördinator Participatiecoalitie & Kennis | Opwek
ante@hier.nu 

Foto van Marjolein

Marjolein van Uden
Publiekscommunicatie 
marjolein@hier.nu 

 Hatty
Hätty de Goede  

Financiële administratie & personeel
hatty@hier.nu

 Annemiek
Annemiek Lauwerijssen

Manager team SKAO
annemiek.lauwerijssen@skao.nl 

 Maud
Maud Vastbinder

Onderzoek & innovatie | SKAO
maud.vastbinder@skao.nl

Tijmen
Tijmen de Groot

Beleid & ontwikkeling | SKAO
tijmen.degroot@skao.nl 

Brian
Brian Heikamp

Marketing & relaties | SKAO
brian.heikamp@skao.nl

 Joleen
Joleen Zuidema

Content & Evenementen| SKAO
joleen.zuidema@skao.nl

 George
George Thurley
Beleidsmedewerker CO2-Prestatieladder Europa| SKAO
george.thurley@skao.nl

 Christiaan
Christiaan van der Spijk
Junior Quality Assurance Officer| SKAO
christiaan.vanderspijk@skao.nl

Raad van Toezicht 

Bepalende beslissingen worden voorgelegd aan de Raad van Toezicht van HIER, die daarmee eindverantwoordelijk is. De Raad van Toezicht komt vier keer per jaar bij elkaar.

Bekijk de leden van de Raad van Toezicht