Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Email: info@hier.nu

Klik hier voor een routebeschrijving via
Google Maps

Telefoon

Algemeen: 030 711 6900
HIER opgewekt: 030 711 6400
SKAO: 030 711 6800

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Team

 

Gijs Termeer
Directeur
gijs@hier.nu

 

Eva van der Weiden
Directeur 
eva@hier.nu

 

Demi van Laaren 
Office Manager
administratie@hier.nu

Katrien Prins
Manager HIER opgewekt en HIER verwarmt
katrien@hier.nu

Susanne van Suylekom
HIER verwarmt
susanne@hier.nu 

Monique Bollen
HIER verwarmt
monique@hier.nu

Sanne Dietz 
Projectmanager HIER verwarmt bewonersspel
sanne@hier.nu

Isa Camara Beauchampet 
Projectmedewerker HIER verwarmt 
isa@hier.nu

Julia Jorna
(Online) Communicatie, Vormgeving & Events
julia@hier.nu

Gerlinde Beekhuis
PR-medewerker
gerlinde@hier.nu

Caroline Bloemers 
Eventmanager 
caroline@hier.nu

Sible Schöne 
Adviseur 
sible@hier.nu

Anouk Overbeek
HIER opgewekt - Communicatie & Evenementen
anouk@hier.nu

Thijs Wentink
HIER opgewekt - Kennis & Communicatie 
thijs@hier.nu 

Merian Koekkoek
HIER opgewekt - Kennis & Innovatie 
merian@hier.nu 

Annemiek Lauwerijssen
Manager SKAO 
annemiek.lauwerijssen@skao.nl 

Brian Heikamp
SKAO - Marketing en Relaties 
brian.heikamp@skao.nl

Maud Vastbinder
SKAO - Onderzoek en Innovatie
maud.vastbinder@skao.nl

Fitria Jelyta
SKAO - Content en Evenementen
fitria.jelyta@skao.nl

Tijmen de Groot
SKAO - Beleid en Ontwikkeling
tijmen.degroot@skao.nl