Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
Telefoon: 030 711 6900
Email: info@hier.nu

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Route

Klik hier voor een routebeschrijving via Google Maps

Medewerkers

Sible Schöne 
Directeur 
sible@hier.nu

Lodewijk Rondeboom
Business Developer 
lodewijk@hier.nu 

Jeanet Rijdes
Office Manager
administratie@hier.nu 

Eva van der Weiden
Management en Communicatie
eva@hier.nu 

Susanne van Suylekom
Projectmanager HIER verwarmt
susanne@hier.nu 

Jeroen de Bruin
Projectmedewerker HIER verwarmt 
jeroen@hier.nu

Bregtje Bos
Projectmanager HIER klimaatbewust
bregtje@hier.nu 

Sanne Dietz 
Projectmanager HIER Klimaatstraatfeest
sanne@hier.nu 

Julia Jorna
Online, Productie en Evenementen
julia@hier.nu

Journalist? Neem voor persgerelateerde vragen contact op met:

Gerlinde Beekhuis
PR & Online
gerlinde@hier.nu / 06 2185 5485

Team HIER Opgewekt

Telefoon: 030 711 6400

Katrien Prins
Kennis, Communicatie & Coördinatie
katrien@hier.nu 

Merian Koekkoek
Kennis & Innovatie
merian@hier.nu 

Ana Lopez Swinkels
Communicatie & Evenementen
ana@hier.nu

Thijs Wentink
Kennis & Communicatie 
thijs@hier.nu 


Team SKAO / CO₂-Prestatieladder

Telefoon: 030 711 6800

Gijs Termeer
Stichtingsmanager en teamleider
gijs.termeer@skao.nl

Annemiek Lauwerijssen
Senior programmamanager 
annemiek.lauwerijssen@skao.nl 

Maud Vastbinder
Beleidsmedewerker 
maud.vastbinder@skao.nl

Brian Heikamp
Projectmanager communicatie
brian.heikamp@skao.nl