Team HIER

Contact

Adres

Zuilenstraat 7a
3512 NA Utrecht
> Routebeschrijving via Google Maps


Email

Algemeen:
info@hier.nu

Vragen aan onze experts:
vragen@hieropgewekt.nl

Telefoon

Algemeen: 030 711 6900
HIER opgewekt: 030 711 6400
SKAO: 030 711 6800


Persgerelateerde vragen?

Marjon Kranenbarg: 
06 820 002 43 | pers@hier.nu 

Bedrijfsgegevens 

IBAN: NL11FVLB0699362059
BTW-nummer: NL815850748B01
RSIN-nummer: 815850748
KvK-nummer: 30210003

Wij zijn HIER


Gijs Termeer

Gijs Termeer

Directeur
gijs@hier.nu


Eva van der Weiden

Eva van der Weiden

Directeur 
eva@hier.nu


Demi van Laaren

Demi van Laaren 

Officemanager
administratie@hier.nu

Caroline Bloemers

Caroline Bloemers 

Partnerships & events
caroline@hier.nu

 Sible Schöne

Sible Schöne 

Adviseur
sible@hier.nu

Julia Jorna

Julia Jorna

Publiekscommunicatie
julia@hier.nu

Katrien Prins

Katrien Prins

Manager team HIER
katrien@hier.nu

Jan Zuilhof

Jan Zuilhof

Kennis | Bewoners & warmte
jan@hier.nu 

Sanne Dietz

Sanne Dietz 

Publiekscommunicatie
sanne@hier.nu

Martine van Harten

Martine van Harten

Kennis | Gemeenten & warmte
martine@hier.nu | 06 1853 8534

Anouk Overbeek

Anouk Overbeek

Communicatie & events 
anouk@hier.nu

 Eveline de Kok

Eveline de Kok

Publiekscommunicatie
eveline@hier.nu

Ante Sellis

Ante Sellis

Programmacoördinator Participatiecoalitie & Kennis | Opwek
ante@hier.nu 

Marjolein van Uden

Marjolein van Uden

Publiekscommunicatie 
marjolein@hier.nu 

Michiel Suring

Michiel Suring

Kennis & relatiemanager
michiel@hier.nu

 Lotte

Lotte de Haan

Publiekscommunicatie
lotte@hier.nu

 Hatty

Hätty de Goede  

Financiële administratie & personeel
hatty@hier.nu

 

 

 


 

 

Floor de Jong 

Kennis | Warmte & opwek
floor@hier.nu

 Maud Vastbinder

Maud Vastbinder

Projectmanager CO2-Prestatieladder Europa| SKAO
maud.vastbinder@skao.nl

Pascal Budding

Pascal Budding

Stichtingsmanager| SKAO
pascal.budding@skao.nl

Brian Heikamp

Brian Heikamp

Marketing & relaties| SKAO
brian.heikamp@skao.nl

Tijmen de Groot

Tijmen de Groot

Beleid & ontwikkeling| SKAO
tijmen.degroot@skao.nl 

 Ghislaine Duvalois

Ghislaine Duvalois

Programmamanager CO2-Prestatieladder| SKAO
ghislaine.duvalois@skao.nl

Thijs Wentink

Thijs Wentink

Kennis & Communicatie| SKAO
thijs.wentink@skao.nl

 Joleen Zuidema

Joleen Zuidema

Content & Evenementen| SKAO
joleen.zuidema@skao.nl

 

 George Thurley

George Thurley

Beleidsmedewerker CO2-Prestatieladder Europa| SKAO
george.thurley@skao.nl

 Christiaan van der Spijk

Christiaan van der Spijk

Junior Quality Assurance Officer| SKAO
christiaan.vanderspijk@skao.nl

Raad van Toezicht 

Bepalende beslissingen worden voorgelegd aan de Raad van Toezicht van HIER, die daarmee eindverantwoordelijk is. De Raad van Toezicht komt vier keer per jaar bij elkaar.

Bekijk de leden van de Raad van Toezicht