HIER Nieuwsbrief

Vul hieronder je e-mailadres in en abonneer je op de HIER nieuwsbrief.

Medewerkers

Neem direct contact op met een van onze collega's, of stuur een email naar info@hier.nu

  • Bart de Voogd

    Algemeen Directeur
    030 711 64 03 

  • Sible Schöne

    Programma Directeur
    030 711 64 04

  • Eva van der Weiden

    eva@hier.nu
    Management en Communicatie
    030 711 69 03 

  • Niels de Heij

    niels@hier.nu
    Manager Campagnes en Organisatie
    030 711 69 03

  • Hätty de Goede

    hatty@hier.nu
    Financiën
    030 711 69 00

  • Marieke Wagener

    marieke@hier.nu
    Campagnemanager Lokaal Duurzaam
    030 711 64 01

  • Katrien Prins

    katrien@hier.nu
    Projectmanager Communicatie
    030 711 64 02

  • Femke van Oorsouw

    femke@hier.nu
    Projectmanager Communicatie
    030 711 69 02

  • Gijs Termeer

    gijs@hier.nu
    Projectleider CO2-Prestatieladder
    030 711 68 00

  • Brian Heikamp

    brian@hier.nu
    Projectmanager Communicatie
    CO2-Prestatieladder
    030 711 68 01

  • Maud Vastbinder

    maud@hier.nu
    Beleidsmedewerker CO2-Prestatieladder
    030 711 68 02

  • Julia Jorna

    julia@hier.nu
    Projectmanager HIER opgewekt
    030 711 64 00 

  • Arja Helmig

    arja@hier.nu
    PR medewerker
    030 711 69 04

     

  • Gerlinde Beekhuis

    gerlinde@hier.nu
    PR medewerker
    030 711 69 04
    06 2185 5485

  • Jade Oudejans

    jade@hier.nu
    Projectmedewerker Cookstoves
    030 711 69 01

HIER brochure

HIER werkt aan de oplossing van het klimaatprobleem. We werken daarin samen met bedrijven, de samenleving en jou!

HIER is

  • een initiatief van ruim 30 maatschappelijke organisaties.lees verder

    Bekijk ons filmpje